O oleji Kutus Kutus

Kutus Kutus je bylinný olej získavaný z rôznorodej zmesi rastlín, koreňov, kôry a byliniek. Tradičný postup výroby oleja zabezpečuje, že olej priaznivo vplýva pri rôznych zdravotných problémoch. Zloženie a tradičná príprava oleja ho robí bezpečným a jednoduchým na použitie - nanášame ho na pokožku priamo na bolestivé miesta.

Kutus Kutus aktivuje telesnú energiu nazývanú aj "CHI" a pomáha udržiavať rovnováhu a zdravie tela. Energia „CHI“ je jadrom života, ktorá prúdi poludníkovými líniami v našom tele. Prelínanie, alebo zablokovanie energie „CHI“ narušuje činnosť orgánov.

Výber 69 rôznych byliniek je založený na dvoch zaujímavých filozofiách:

  • Filozofia "Päť častí stromu života", ktorá znamená, že všetky časti stromu - korene, stonky, listy, kvety aj ovocie - musia spoločne nažívať v synergii.
  • Filozofia "Dvoch prírodných prvkov", teda vody a ohňa. Tieto 2 prvky vesmíru dotvárajú proces výroby oleja Kutus Kutus.

Ďalšie ingrediencie používané na výrobu oleja zahŕňajú kokosový olej a kombináciu esenciálnych olejov. Zmes je tradičným receptom prírodnej medicíny z čias kráľa Majapahita. Liečivý olej Kutus Kutus pozostáva zo 100% len z prírodných zložiek.

Žiadne produkty.